O nas

O nas:

Porta la Vita to efekt naszego doświadczenia i zamiłowania do zdrowego i  świadomego życia. To miejsce, w którym oferujemy badania i terapie z zakresu medycyny naturalnej. Dzięki naszej wiedzy i współpracy ze specjalistami jesteśmy w stanie doskonale zadbać o  naszych klientów.

Dlaczego my?

Każdego człowieka traktujemy w sposób holistyczny – organizm ludzki to  skomplikowany system, a do każdego trzeba podejść w sposób indywidualny. To dlatego w naszej ofercie znajduje się zarówno diagnostyka schorzeń, jak i terapie niwelujące ich przyczyny.

Nasze doświadczenie, wiedza, kadra oraz sprzęt diagnostyczno-terapeutyczny pozwalają na szybką diagnozę i skuteczną terapię.

Dbamy o to, aby klienci czuli się u nas komfortowo. Badania i terapie są przeprowadzane w spokojnej i przyjemnej atmosferze, a otoczenie sprzyja relaksowi. W ciepłe i pogodne dni klienci mają możliwość spędzania czasu na tarasie z widokiem na duży ogród. Taki sposób odprężenia wspomaga terapie – szczególnie w przypadku osób cierpiących na chroniczny stres, depresję czy nerwicę.

Dodatkowo od kilku lat prowadzimy mikroklimatyczną grotę solną, którą polecamy wszystkim naszym klientom. Czyste, zjoniozowane powietrze nie tylko wspomaga leczenie, ale wzmacnia również układ autoimmunologiczny i poprawia ogólną kondycję organizmu.

W Porta la Vita kompleksowo zajmiemy się Twoim zdrowiem – od diagnozy problemów i schorzeń, przez indywidualnie dobrane zabiegi terapeutyczne.

 

 

NASZ ZESPÓŁ

 

  • mgr Ewa Rosik - diagnosta, terapeuta,
  • mgr Elżbieta Olszewska - naturoterapeuta, dietetyk, diagnosta i terapeuta SCIO
  • mgr Anna Kremnicka - lekarz tradycyjnej medycyny chińskiej
  • mgr Tomasz Ceglarek - terapeuta SCIO

MEDYCYNA CHIŃSKA

Zapraszamy wkrótce.

Nocleg dla klientów

Dla naszych klientów uruchomiliśmy 2-osobowy pokój gościnny z łazienką i kuchnią. Cena 100 zł/dobę.

MUKE

genialne wyciskarki wolnoobrotowe

www.muke.com.pl